14 marca 2011

Gillian Muessig w Polsce

Już dziś zachęcamy Was do obecności na najbliższej konferencji SEMStandard, która odbędzie się w dniach 31 marca - 1 kwietnia 2011 w Warszawie.

A zachęcamy nie tylko dlatego, że będziemy tam występować i mówić między innymi o mobile SEO i analityce internetowej wspomagającej działania search engine marketing, ale również - a nawet przede wszystkim - dlatego, że na specjalne zaproszenie Bluerank... przyjeżdża tam ze swoją prelekcją jedna z osobistości świata SEO - Gillian Muessig.

Dla mniej zorientowanych w temacie przypominamy, że jest ona współtwórczynią uznanego amerykańskiego serwisu SEOmoz.org, będącego dla pozycjonerów z całego świata jednym z najważniejszych źródeł wiedzy w zakresie search engine optimization.

Gillian udzieli nam też wywiadu, który opublikujemy na stronach Internet Standard oraz na naszym blogu.

--
Aneta Mitko


Udostępnij:

2 komentarzy:

ekipa skrypty.pro pisze...

A gdzie dokładnie odbędzie się to spotkanie?

bluerank pisze...

Wszystko jest napisane na stronie konferencji, do ktorej dalismy odnosnik w poscie, ale... prosze bardzo - specjalnie dla tych, ktorzy czuja sie nieco zagubieni w Internecie... cytat.

"Internet Standard zaprasza na konferencję 31 marca - 1 kwietnia 2011, Businessman Institute ul. Trakt Lubelski 40a, Warszawa"