20 maja 2010

Nudzisz się? Skorzystaj z wyszukiwarki!

Jesteśmy tuż przed weekendem, więć dziś słowo o wyszukiwarce dla tych, którzy 'cierpią' na nadmiar wolnego czasu :) ChwilaWolnego.pl... może im pomóc w znalezieniu rozwiązania takiego 'problemu'.

Serwis (na razie w wersji beta) ma pełnić funkcję wyszukiwarki pomysłów na spędzanie wolnego czasu. W bazie znajdują się ogłoszenia o usługach i wydarzeniach, pogrupowane w kilka kategorii tematycznych (sport, film, muzyka, kultura, edukacja...). Propozycje filtruje się uwzględniając m.in. słowa kluczowe, lokalizację, datę, zakres godzinowy, cenę...

My właśnie sprawdzamy, gdzie wybrać się po wyjściu z pracy. Jeśli nie znajdzie się nic ciekawego, sami coś zorganizujemy i dodamy do wyszukiwarki ;) bo... zarejestrowani internauci mogą bezpłatnie publikować również własne propozycje.

PS
Informacje o innych - bardziej lub mniej typowych - wyszukiwarkach znajdziecie na naszym blogu w postach z etykietą 'wyszukiwarki' :-)

--
Aneta Mitko


Udostępnij:

1 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Jesli mozna wrzucac cos za darmo to za chwile zrobi sie z tego spamerski smietnik, a jak wprowadza oplaty to projekt umrze smiercia naturalna. Tak sie u nas koncza tego typu inicjatywy najczesciej.