24 września 2013

SEM - nowości i porady od praktyków

Wraz z początkiem jesieni ruszamy z nowymi pomysłami i przedsięwzięciami, które przede wszystkim powstają właśnie dla Was – pasjonatów SEM. Już na początku października od 8.10 do 10.10 w Warszawie poznacie najświeższe informacje poświęcone zagadnieniom search engine marketing. W ciągu trzech dni możecie wycelować w 3 obszary tematyczne i uzyskać porady wprost od specjalistów Bluerank.

Pisząc blog dostarczamy Wam porady i ciekawostki z zakresu SEM. Prowadzimy też własne badania, a ich wynikami dzielimy się z wami w kolejnych wpisach. Przygotowane przez nas eksperckie szkolenia są szansą na wypróbowanie wiedzy w praktyce pod czujnym okiem wyselekcjonowanych specjalistów Bluerank. Odpowiedzą oni na Wasze pytania, ujawnią swoje najskuteczniejsze strategie SEM i pomogą rozwiązać konkretne problemy. Szkolenia poprowadzą:

Branża SEM rozwija się niezwykle dynamicznie, co wiąże się z koniecznością ciągłego poszerzania wiedzy. Jednak nauka nie musi być nudna - potwierdzą to październikowe warsztaty z zakresu SEO, PPC oraz Web Analytics. Zdobyta praktyczna wiedza pozwoli Wam planować jeszcze skuteczniejsze kampanie przy jednoczesnym obniżaniu kosztów za kliknięcie. Dzięki nam unikniecie przykrych konsekwencji wynikających ze zmian algorytmu Google i co więcej, zmiany te przekształcicie w szanse, które później wykorzystacie do promocji swojego serwisu.

Podczas warsztatów praktycznych samodzielnie przećwiczycie nowe funkcje Google Analytics oraz nauczycie się wykorzystywać to narzędzie do jeszcze lepszego generowania leadów i konwersji. Nauczymy Was także efektywniej zarządzać budżetem marketingowym.

Jako nasi czytelnicy, wiecie już dużo o SEM i świetnie się składa. Szkolenia będą prowadzone na poziomie średniozaawansowanym - są przewidziane dla osób ciekawych ostatnich nowości i nadchodzących zmian oraz dla praktyków, którzy chcą usprawnić swoje działania pod okiem ekspertów. Widzimy się 8 października w Warszawie :)

Komplet informacji znajdziecie na stronie:
http://www.bluerank.pl/uslugi/szkolenia-otwarte

--
Redakcja


Udostępnij:

0 komentarzy: