27 sierpnia 2007

Warsztaty SEM

Zapraszamy do uczestnictwa w dwudniowych warsztatach search engine marketing, prowadzonych przez Bluerank. Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą rozpocząć działania promocyjne w wyszukiwarkach internetowych, jak również dla przedstawicieli firm, które już wykorzystują tę formę reklamy i chciałyby ją dodatkowo zoptymalizować.

Przekażę Państwu możliwie najwięcej własnej wiedzy, a także praktycznych wskazówek dotyczących skutecznego reklamowania się w Internecie poprzez linki sponsorowane. Wspólnie zanalizujemy Państwa kampanie SEM, poprawimy błędy i uzyskamy lepsze efekty. Serdecznie zapraszam.
--
Aneta Mondry - PPC Manager Bluerank


Będzie teoria i praktyka. Zdobytą wiedzę będzie można od razu wykorzystać, samodzielnie uruchamiając kampanię linków sponsorowanych dla swojej firmy. Aby doskonalić się w prowadzeniu tego typu promocji, uczestnicy szkolenia - z pomocą ekspertki - nauczą się optymalizować kampanie, tj. osiągać wyższą skuteczność po niższych kosztach. Dowiedzą się, czego należy unikać i jakie błędy najłatwiej popełnić. Poznają kilka przydatnych trików zwiększania efektywności reklam. Będą mieli szansę zapytać... i otrzymać odpowiedź na nurtujące przedsiębiorców pytanie - co zrobić, aby być na szczycie wyników wyszukiwania i precyzyjnie docierać do swoich odbiorców przez Internet jak najmniejszym kosztem.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach prosimy o kontakt bluerank@bluerank.pl

--
Aneta Mitko


Udostępnij:

0 komentarzy: