16 kwietnia 2010

E-mailing i SEM - konferencja - wstęp wolny

Konferencja o e-mail i search engine marketingu
11 maja 2010 r. Warszawa (Hotel Hilton)

WSTĘP WOLNY - już można się rejestrować!

Konferencja poświęcona jest zagadnieniom rozszerzania możliwości związanych z komunikacją marketingową przy wykorzystaniu poczty elektronicznej oraz wyszukiwarek internetowych.
Organizatorami wydarzenia są SARE i agencja Bluerank. Partneruje im Livingmedia. Patronat branżowy objęły IAB Polska oraz SMB. Patronat medialny: mediamikser.pl, Mediarun.pl i Radio PiN.

Tematem przewodnim konferencji będzie prezentacja nowatorskiego mechanizmu, który pozwala na samodzielne tworzenie takich funkcjonalności narzędzia do e-mail marketingu, jakich w danej chwili potrzebuje reklamodawca (np. dynamiczne tworzenie treści newsletterów, filtrowanie wysyłanych wiadomości, dwukierunkowa komunikacja SMS). Uczestnicy spotkania dowiedzą się także, jak efektywnie rozbudowywać swoje bazy adresowe poprzez kampanie promocyjne w wyszukiwarkach i na co zwracać uwagę, gdy w związku z prowadzonymi działaniami marketingowymi dochodzi do przetwarzania danych osobowych oraz powierzania ich firmom zewnętrznym.

Wstęp na konferencję jest bezpłatny, jednak liczba miejsc ograniczona, dlatego zachęcamy do jak najszybszego zgłaszania chęci uczestnictwa w wydarzeniu.

--
Aneta Mitko


Udostępnij:

0 komentarzy: