27 listopada 2009

Użyteczna Strona

Program Certyfikujący „Użyteczna Strona”, w którym agencja Bluerank jest partnerem, zyskał wsparcie Interactive Advertising Bureau Polska.

Program Użyteczna Strona jest inicjatywą skierowaną do firm, przedsiębiorstw i instytucji publicznych pragnących poprawić użyteczność własnych serwisów internetowych. Umożliwia on weryfikację zakresu trudności i problemów, z jakimi spotykają się ich użytkownicy. Określenie poziomu funkcjonalności, bezpieczeństwa oraz jakości witryn pozwala na spełnienie oczekiwań internautów tak, aby strona była oceniana przez nich jak najwyżej i realizowała swoje cele biznesowe jak najefektywniej.

Agencja Bluerank w ramach projektu certyfikacji stron WWW przygotowuje audyty SEO, badając przyjazność serwisów względem wyszukiwarek internetowych oraz ich widoczność w naturalnych wynikach wyszukiwania.

„Dobrze skonstruowana witryna to dziś nie tylko wymóg światowych standardów online, ale także istotny czynnik przewagi konkurencyjnej, bo wpływa bezpośrednio na wzrost wskaźników sprzedażowych. Dlatego między innymi inwestowanie w badania nad użytecznością są tak istotne nawet (a może zwłaszcza) w dobie kryzysu gospodarczego…” przekonują organizatorzy Programu Użyteczna Strona… pod czym Bluerank, jako agencja search engine marketing, się podpisuje i zachęca do udziału w projekcie...

Organizatorem Programu Użyteczna Strona jest Fundacja Obserwatorium Zarządzania. Partnerami Certyfikatu, obok Bluerank, są między innymi: Eyetracking, Gemius, SARE, UseLab.

--
Aneta Mitko


Udostępnij:

0 komentarzy: