23 maja 2013

Rozwój analityki internetowej w Polsce - Web Analytics in Poland 2013

Jak sami dobrze wiecie, temat analityki internetowej jest nam bardzo bliski. Regularnie publikujemy informacje i porady z tej dziedziny. Cieszymy się więc, że już po raz drugi mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w badaniu zorganizowanym przez Ralfa Habericha z firmy Webtrekk. W krótkiej ankiecie możecie wypowiedzieć się na temat swoich doświadczeń związanych z analityką internetową. Badanie jest dostępne pod adresem:

http://bit.ly/Analytics_Poland

Dane zostaną zebrane i zaprezentowane w specjalnym raporcie. Premiera raportu będzie miała miejsce już 26 czerwca 2013, podczas Blueffect - II Ogólnopolskiego Kongresu Efektywności.


Jest to już druga edycja wydarzenia poświęconego w całości skutecznemu wykorzystaniu analityki internetowej w biznesie. Poprzednia edycja Kongresu została zakończona prośbą o udział w badaniu Ralfa, co pozwoliło nam zebrać bardzo ciekawe dane, które udostępniliśmy Wam w formie raportu.  Mamy nadzieję, że w tym roku uda nam się przebadać jeszcze więcej osób, a następnie przedstawić Wam, jak zmienił się status analityki internetowej przez ostatni rok.Przypominamy, że w tegorocznej edycji Blueffect również będziecie mogli zobaczyć wystąpienie Ralfa Habericha, który zrealizuje temat ”Quo Vadis Analytics - Trends, Insights and Future in Poland and Worldwide”. Uczestników zeszłorocznego eventu ucieszy na pewno fakt, że jednym z prelegentów znów będzie Pavel Jasek z czeskiej agencji Dobry Web. Rok temu jego wystąpienie zebrało niezwykle pozytywne recenzje. Wśród prelegentów znajdą się również Nikki Rae (Managing Director, Future Insight Analytics Ltd.) oraz Diane M. Magers (Customer Experience Executive, Sysco Corporation).

Zapraszamy do zapoznania się pełnym programem konferencji na stronie - www.blueffect.pl

--
Redakcja


Udostępnij:

0 komentarzy: