14 września 2006

Precyzyjnie i praktycznie na temat SEM

Na całym świecie, w różnych dziedzinach idziemy w kierunku specjalizacji. W reklamie i e-marketingu także. Większość z nas, nawet tu - w Polsce, rozumie już potrzebę zatrudnienia specjalisty do wykonania serwisu internetowego czy zaproszenia do współpracy firmy specjalizującej się na przykład w pozycjonowaniu stron WWW...

Niestety, owej specjalizacji czasami brakuje trochę na rynku edukacji w branży interaktywnej.
Mnożą się konferencje, seminaria, kongresy - wszystko o Internecie, marketingu, reklamie i IT razem wziętych - bardzo ciekawie, ale - z różnych przyczyn - często dość ogólnie. Jak skarżą się uczestnicy, mało w tym ukierunkowania, brak dogłębnego rozważania zagadnień, zwykle także brak czasu na dyskusję, a to co jest najciekawsze jest jednocześnie cennym know-how, którego prelegenci nie mogą lub nie chcą zdradzać. Dla początkujących jest to jednak i tak bardzo przydatne, dla zaawansowanych 'uczestników' e-biznesu natomiast to odrobinę za mało. Oni szukają konkretów.

Takim osobom polecamy specjalistyczne, praktyczne szkolenia - w tym przypadku poświęcone oczywiście promocji w wyszukiwarkach internetowych. Na najbliższe z nich serdecznie zaprasza Państwa Maciej Gałecki, który praktycznie wprowadzi swoich słuchaczy w świat SEO / SEM, ograniczając autopromocję do tego skromnego wpisu blogowego :)


Mały koszt - duży zysk. Jak skutecznie pozyskiwać klientów i promować firmę za pomocą wyszukiwarek internetowych - Warszawa, 27 września 2006 r. Zapraszamy!

--
Aneta Mitko


Udostępnij:

0 komentarzy: