9 maja 2007

Masz coś na Google?

Nie pytamy tu bynajmniej o haki na tę wyszukiwarkę ;) tylko zastanawiamy się głośno nad rozwojem Google spersonalizowanego i wzbogaconego na swojej stronie głównej o różnego rodzaju narzędzia, informacje, gry etc.

Wedle naszych obserwacji, jak do tej pory wśród internautów największym zainteresowaniem cieszą się: moduł pogodowy, kalendarz, informacje z giełdy, newsy z ogólnokrajowych mediów i oczywiście... gry. My swoim czytelnikom polecamy dodanie do strony głównej Google modułu bluerankowego, bo to w końcu jedno z ważnych polskich źródeł informacji na temat wyszukiwarek i wszystkiego, co z nimi związane...

Ehhh... zaleciało trochę autoreklamą ;) ale poważnie mówiąc, zachęcamy do wypróbowania nowych zabawek Google'a. Jeśli się nie spodoba - zawsze można zrezygnować. Na szczęście nie mamy tu do czynienia z odejściem od pierwszego i jednego z głównych założeń Google, które podbiło serca internautów czystością designu i swoją jednofunkcyjnością. Teraz możemy się po prostu porządzić trochę na stronie wyszukiwarki i to jest całkiem fajne!

--
Aneta Mitko


Udostępnij:

0 komentarzy: