3 lipca 2008

Wewnętrzne Warsztaty SEM dla firm

Miło nam poinformować, że od czerwca br. mamy w swojej ofercie (oprócz szkoleń otwartych) także szkolenia wewnętrzne dla firm - z zakresu search engine marketing...

Oferta jest 'szyta na miarę', program proponowanych przez nas Warsztatów SEM, a także sposób, miejsce i czas ich prowadzenia ustalany jest indywidualnie, wedle potrzeb danej firmy i jej pracowników.

Zachęcamy do skorzystania z propozycji...
Szczególnie agencje reklamowe, wydawnictwa, firmy z sektora e-commerce.

Więcej informacji pod adresem bluerank@bluerank.pl

Referencje

Szkolenie, które przeprowadziła firma Bluerank dla Project Managerów naszego działu Digital Interactive Marketing było bardzo pouczające. Każdy, kto zajmuje się reklamą w Sieci zna narzędzia SEM i SEO, nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę ze wszystkich możliwości SEM'u, jak np. kierowanie reklam video na konkretne, wybrane przez nas serwisy, w tym i Youtube. Co ciekawe, gdy konfrontuje się zdobytą na szkoleniu wiedzę z dotychczasowym doświadczeniem, rodzą się nowe pomysły wykorzystania wyszukiwarek i ich sieci kontekstowych przy projektowaniu nowych strategii e-marketingu. Osobiście, pracuję nad nowym produktem, który zacznę już niebawem wdrażać, zatem nie przedłużam, bo czas leci... :-)) Szczerze polecam!

Piotr Nogal - Project Manager agencji reklamowej Heureka

--
Aneta Mitko


Udostępnij:

0 komentarzy: