3 września 2008

Dopłynął do Bluerank

Gdzie jest Nowicki - plotkowała branża interaktywna, gdy ten oznajmił wszystkim, że trawa po drugiej stronie rzeki jest bardziej zielona i… odszedł z Digital One… Dziś wiadomo już, że skusił go błękit, a nie zieleń… Zbyszek jest w Bluerank.

Do końca lipca 2008 piastował kluczowe stanowisko w Digital One. W sierpniu żeglował, odpoczywał i planował ścieżki dalszej kariery zawodowej. We wrześniu jedna z nich przywiodła go do nas.

Z agencji do agencji, z Interactive’u do SEM’u… to blisko. Na czym więc polega zmiana - pytają znajomi z branży… Nie zdradzę, bo wszyscy zapukaliby do drzwi Bluerank ;) – żartuje Nowicki… A poważnie mówiąc – to proste. Zawsze chodzi o biznes, przyszłość, potencjał, prestiż, sukces… Niepotrzebne skreślić. :)
Zbyszek Nowicki jest od dzisiaj Partnerem w spółce Bluerank. Ze zdwojoną siłą ruszamy na podbój rynku – mówi szef agencji, Maciek Gałecki. Zebraliśmy zespół, który współtworzył historię polskiego Interactive, teraz będziemy kształtować polski SEM i promować go na świecie…

Niniejszym... witamy w gronie blueranków :-)

--
Aneta Mitko


Udostępnij:

1 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Najlepszego
Arecki