5 września 2008

Napisali do nas...

Witam serdecznie
Chciałbym się z Panią / Panem spotkać / zdzwonić i porozmawiać o potencjale...

Zaproszenie na randkę w ciemno? :) Nie. To tylko fragment oferty, jaką otrzymaliśmy dziś od... jednej z konkurencyjnych agencji SEO / SEM. Przez grzeczność jej nazwę wytniemy z dalszego cytatu.

Reprezentuję firmę która dostarcza najwyższej jakości usługi pozycjonowania stron (SEO) i zarządzania kampaniami Google Adwords (PPC) w Polsce (...) Pracujemy dla największych, najbardziej wymagających Klientów (...) Jesteśmy agencją z największym doświadczeniem i know-how z zakresu SEM w Polsce i dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować najniższe ceny na rynku.

Najwyższej, największych, najbardziej, naj...
Najgorszy e-mail marketing... mimo najlepszych pewnie intencji :)
Nie polecamy!

Czekam na kontakt i jestem do Pani / Pana dyspozycji.

Nie skorzystamy :)

--
Redakcja


Udostępnij:

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

wygląda mi to na SPAM z Ataxo. Widziałem już dziesiątki takich ofert puszczanych masowo na maile info@, biuro@, office@

Nie wiem kto odpowiada za te działania ale jest totalnym głupkiem.

ps. a nie wspomnieli nic w tej ofercie do Was odnośnie tego że mają teraz promocję Google i oferują teraz niższe koszty za kliknięcie? Ja dostałem coś takiego na sierpień własnie z Ataxo. Śmiechu co niemiara. Żenua.

bluerank pisze...

Dementujemy powyzszy komentarz - to nie byla oferta z Ataxo. I prosimy o niewymienianie nazw kolejnych firm, bo po paru komentarzach bedzie jasne o kim mowa :)

Anonimowy pisze...

A mi coś tu śm...Akurat wiem o jeszcze jednej osobie która dostała takiego maila i prowadzi bardzo poczytnego bloga SEM'owego. Czy aby firmie rozsyłającej nie chodziło o "tani" sposób na PR internetowy a może nawet link baiting? :)

Anonimowy pisze...

ale nie rozumiem do konca...
wysłali do Was ofertę współpracy? (w sensie chcieli żebyście SEO i PPC waszej firmy robili przez nich?)- no to, to juz by był szczyt wszystkiego IMO;)
czy może próbowali wyhaczyć kogoś do pracy?:)

bluerank pisze...

Sprawdzalismy u zrodla... nie chodzilo o oferte pracy :-)

Niniejszym pragniemy wszystkich uspokoic i rownoczesnie oswiadczamy, ze Bluerank wszelkie projekty (nadal) robi samodzielnie :-)