2 stycznia 2008

Styczniowe warsztaty SEM

W dniach 24 - 25 stycznia 2008 odbywają się w Łodzi kolejne warsztaty SEM organizowane przez Bluerank. Serdecznie zapraszamy do udziału w nich wszystkie osoby (firmy), które pragną zdobyć wiedzę i praktykę w zakresie prowadzenia kampanii linków sponsorowanych.

W ubiegłym roku podobne szkolenia SEM odbyły się dwa razy. Mieliśmy przyjemność gościć u siebie między innymi przedstawicieli GE Money Bank, Netsprint.pl, Polskich Książek Telefonicznych, Travelplanet, Silesia2000, Agros Nova

Szczegółowy program warsztatów oraz wszelkie informacje organizacyjne przesyłamy e-mailem na życzenie. Zainteresowanych prosimy o kontakt bluerank@bluerank.pl. Zgłoszenia przyjmujemy do 18 stycznia br.

A dlaczego warto się zgłosić?

Marketing w wyszukiwarkach to prawie połowa budżetów przeznaczanych na reklamę online w skali całego świata, a jednak skrót SEM niewiele jeszcze mówi marketingowcom w Polsce. Szkolenie Bluerank świetnie wyjaśnia istotę search engine marketingu. Liczne przykłady, pouczające dygresje, informacje dodatkowe, a przede wszystkim prawdziwe warsztaty... Podkreślam słowo "prawdziwe", bo projektuje się tu i uruchamia własną kampanię linków sponsorowanych! (...) Istotne znaczenie ma także możliwość swobodnej dyskusji i luźna przyjemna atmosfera panująca podczas szkolenia, oraz doskonała organizacja całości. Szczerze i z pełną odpowiedzialnością polecam warsztaty Bluerank. To skuteczny sposób na zdobycie lub poszerzenie wiedzy z zakresu SEM.
--
Arkadiusz Słota
Brand Manager ds Marketingu Interaktywnego w Agros Nova


--
Aneta Mitko


Udostępnij:

0 komentarzy: